Fırın Makinaları imalat sektöründe aranılan ve anılan firma olarak Ekon Isı, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.


EKON FIRINLAR

Fırınlarımız üstün emniyet tedbirleri alınarak insan ergonomisine en uygun şekilde üretilmiştir. İçine yerleştirilen buhar düzeneği sayesinde isteğe bağlı her kata ayrı buhar verebilme imkanı sunulmuştur. Pişen her üründe en iyi sonuç garantisi.

Tüm pişirme katları için alt ve üst rezistans grubu farklı derecelere ayarlanır ve bağımsızdır. Katlar ayrı açılan ikili cam sistemi ile tasarlanmıştır. Kapaklarda ısı kaybı, koku ve buharı dışarı vermesini engellemek amacıyla seramik elyaf gıda tüzüğüne uygun conta sistemi kullanışmıştır.

Devam

EKİPMANLAR

Hamur Kesme Makinası; İşçiden tasarruf sağlar. Gramaj hatalarını ortadan kaldırır.Paslanmaz saçtan yapılan hunisine hamur doldurularak istenilen gramaja ayarlandıktan sonra gramajında kesilen hamurlar konveyor bantından seri bir şekilde bir sonraki işlem için hazır olur.

Hamur Çevirme Makinası; Hamurhanede makineler arası köprü görevi görür. Asıl görevi hamura yuvarlak şekil vermektir. Ana gövdesi ve yuvarlama plakaları alimünyumdan imal edilmiştir. İsteğe bağlı olarak plakaları ve ana gövdesi teflon kaplanabilir. Yine isteğe bağlı olarak dış kaporta saçları paslanmaz saçtan, paslanma ve çürümelere karşı korumalı imal edilebilir.

Devam

YARDIMCI EKİPMANLAR

DN50 Döner Fırın Arabası; Kolay erişilir ve kumanda edilebilir kontrol paneli. Komple paslanmaz krom saçtan oluşan gövde. Fırın kapısında bulunan geniş gözetleme cam bölme sayesinde pişirmeyi gözle kontrol edebilme. Tava arabalarını rahatlıkla pişirme bölümüne yerleştirmeyi sağlayan krom paslanmaz saçtan yapılmış rampa sistemi.

Dönen göbek sistemi, çift taraflı buhar püskürterek verme ve fanlar sayesinde tüm ürünleri eşit pişirme imkanı. Aspiratör ve geniş boyutu, sökülebilir komple paslanmaz krom saçtan yapılmış davlumbaz sayesinde fırın kapısı açıldığında çıkan ısı, koku ve buhar bac vasıtasıyla dışarı atılır. Fırınlarımız doğalgazla çalışmaya uygundur

Devam

Teknik servis, bakım, onarım hizmetleri, için lütfen formu doldurunuz...